http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=100710 klikni pls

Blog

mocinky se omlouvám :-)

11. března 2009 v 20:58

Ahojík chci se všem omluvit, za to že jsem se Vám nevěnovala a to především mým SBéčkům...je mi to moc líto, ale naštívila jsem Vám všechny moje SB alespoň dvakrát za týden sice jsem Vám nenapsala žádný komentář, protože jsem neměla moc času a jsem ráda když se můžu vůbec dostat na svůj blog.
Tak pozastavuji svůj blog já vím už zase, ale chci se věnovat trochu SBéčkům a také budu dodělávat některé věci jako např: Epizody Naruta, Vampire Knight a také ohodnocení blogísků atd.
Oznamuji mým SB, že se jim od zítřka budu věnovat skoro každý den a také jim budu psát něco konečně do komentářů.
PS:články budou příbývat ale jenom to co musím dodělat :-) tak doufám, že to neva...jo a něště je moc omlouvám za chyby co tady jsou, ale psala jsem to v rychlosti xD

nemám čás

29. ledna 2009 v 18:54
ahojík lidičky teď namám vůbec čas...a navíc jsem asi teď u babičky a není tam internet tak nebudu přidávat žádné články asi tak týden možná míň...taky se chci moc omluvit mím SB, protože je asi nebudu moc naštěvovat a psát jim nějáké ty komentíky moc a moc se Vám tak omlouvám...psala jsem to v rychlosti tak se moc omlouvám za chyby :@)
jo a nezapomeňte hlasovat v SONO :-)

Upozornění pro SB

19. ledna 2009 v 19:23 | Vercicak
Moc Vás zdravím moje SB a hosté mého blogu…snad všichni víte, že jsem měla pozastavený blog a trochu tady mám zmatek! Tak mi to tady pls všechny SB a kdokoli koho se to týká vyplňte!!! Sbéček je tady celkem asi okolo 50 tak bych ráda, aby jste mi to všichni vyplnily!!!
Do komentářů mi vyplňte toto:1)Přezdívka
2)Blog
3)Jsi mým SB?/Chceš být? (jestli ano tak co chceš na diplom)
4)Jestli jsem Vám něco neudělala (Diplom za SB, Ohodnocení blogů)tak se Vám moc omlouvám…Napište Ano/Ne … jestli ANO-(Co na diplom za SB nebo co na ohodnocení blogů)
5)SB-Jestli chcete změnit přezdívku nebo adresu blogu (nová/původní přezdívka)+(nová/původní adresa blogu) kdo nic z toho nechce tak do tohoto bodu nic nepíše!!!
6)SB co zrušili blog nebo ho přesunuli…a chtějí být nadále mým SB tak mi sem napište:
1)Přezdívka původní + nová jestli chcete změnit
2)Nový blogJestli Sbéčka nevyplní toto do 2 týdnů tak je budu muset vymazat ze seznamu SB! je mi to moc líto :-( poslední 3 dny všem napíšu kdo mi toto nevyplnil (doufám, že nebudu muset)
Jestli Sbéčka mají na svých blogískách nějaké ty informace (pozastavení blog, nemají přístup k internetu…) budu je informovat…

upozornění

12. ledna 2009 v 18:40 | Vercicak
Chci se moc omluvit lidem co naštěvují můj blog a to hlavně SBéčkům za to, že se jim moc tento týden nebudu věnovat a hlavně proto, že pozastavuji blog...ale nebojte se jenom na týden.
SBéčkův budu furt chodit na jejich blog někde možná budou nějáký ty komenty.Ale slibuju až toto skončí tak sem přidám spoustu věcí...
Tak moc se Vám omlouvám...

 
 

Reklama